KURUMSAL
 

Reyhan Halı 1989 yılında kurulmuştur. Üretim kapasitesi, ürün çeşitleri , kaliteli ürün ve yüksek hizmet sunumu avantajları ile sektöründe güçlü ve lider bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Reyhan Halı gelişim ilkesini sürekli güncel tutarak çeşitli bölgelere ihracat yapmaktadır. Fabrikada kullanılan tüm makineler yüksek teknoloji Van De Wiele makineleri olmakla beraber, Avrupadaki son teknoloji lark ve konfeksiyon makinelerine yatırım yapmıstır.

Fabrikada 2 depo, 1 PP iplik ekstrüzyon alanı ( 7.000 Ton/Yıl Üretim Kapasitesi ) , 1 halı üretim alanı ( 6.000.000m2 ) , 1 konfeksiyon alanı ve 1 idari bölümden oluşan toplam 27.000 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir.

Reyhan Halı , farklı kaliteler ve ebatlarda Duvardan Duvara ve Parça halı olarak yıllık 6 Milyon metrekare üretim kapasitesine sahiptir ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti firmamızın ilk amacı olmakla birlikte, her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteyi geliştirmeye çalışmaktayız. Firmamız her zaman müşterilerimiz için en iyiyi sunmaya çalışmaktadır ve sizler için en iyiyi sunmaya devam edecektir.

 
© 2009 Reyhan Halı Tekstil San.ve Tic.Ltd.Şti.